2020.gada aprīlī plānotais koncerts pandēmijas dēļ jau vairākas reizes tika pārcelts. Pagaidām 2021. gads nav atnesis māksliniekiem cerību koncertēt, un uz doto mirkli diemžēl nav iespējams rīkot koncertu iepriekš plānotajā laikā.
Līdz ar to koncerta organizatori ir nolēmuši vēlreiz pārcelt koncertu “Trīs Raimondi” uz 2021.gada 26. novembri.
Visas iegādātās biļetes uz šo koncertu būs derīgas un joprojām tiem, kuriem nebūs iespējams atnākt uz koncertu novembrī, ir iespēja saņemt atpakaļ naudu par jau nopirktajām biļetēm rakstot uz info@biļetesparadize.lv.
Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu
paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.
Organizators: SIA “BRIG”
Gandrīz katru gadu pazīstamais Latvijas vijolnieks Raimonds Ozols piedāvā Latvijas klausītājiem jaunu, oriģinālu, augsti profesionāla līmeņa koncertprogrammu.
Pagājušā gadā, atzīmējot savu 55. jubileju, viņš kopā ar saviem draugiem Mārci Auziņu (ģitāra), un Raimondu Macatu (čells, taustiņinstrumenti un mutes harmonikas) piedāvāja instrumentālo programmu ar komponistu N. Paganini un A. Piazollu skaņdarbiem, kura saņēma ļoti augstu klausītāju novērtējumu.
Šoreiz Raimonds Ozols ir kļuvis par jauna muzikālā projekta “Trīs Raimondi” iniciatoru. Kā rezultātā ir tapis jauns albums ar Maestro Raimonda Paula mūziku Raimonda Macata oriģinālajos aranžējumos tieši šim muzikālajam sastāvam.
Gaidāmais aprīļa koncerts vienlaikus būs arī šī albuma prezentācija ar visu trīs Raimondu piedalīšanos.
Koncerta pirmajā daļā skanēs fragmenti no Raimonda Ozola jubilejas programmas ar N. Paganini un A. Piazollu mūziku.
Koncerta otrajā daļā Raimonda Paula brīnišķīgā mūzika iegūs jaunu, unikālu skanējumu un pārsteigs Latvijas publiku ar Maestro vienreizējo talantu šī oriģinālā muzikālā kolektīva izpildījumā.
Koncertā piedalīsies arī citi pazīstami Latvijas mūziķi:
Mārcis Auziņš (ģitāra)
Oskars Sproģis (bass)
Artis Orubs (sitamie instrumenti)
LNSO stīgu grupa
Koncerta programma ir izvēlēta plašai klausītāju gaumei un izpildītāji sola emocionālu baudījumu visiem, jo koncerta satura veidošana un muzicēšana ir sirds darbs, pirmkārt, pašiem mūziķiem.