Savā radošajā darbībā jau vairākus gadus Martins Vizbulis aizrāvies ar mikrokontrolieru un dažādu sensoru studijām, radoši savienojot realitāti ar virtuālo realitāti un iesaistot skatītājus tiešā komunikācijā ar mākslas darbiem. Izstāde Cēsu mākslas festivālā iecerēta ar mērķi atklāt mākslas, zinātnes un tehnoloģiju mijiedarbību, akcentējot sinerģijas lomu mūsdienu pasaulē. Kā apliecinājušas viņa pēdējās personālizstādes jauno mediju mākslas galerijā RIXC, Martins Vizbulis šobrīd ir viena no spilgtākajām personībām šodienas jauno mediju mākslas ainā Latvijā.
Projekta nosaukums “Divu toņu daudzfrekvenču komunikācija” ir tulkojums no angļu valodas telekomunikāciju tehniskā termina DTMF (Dual tone multi-frequency). DTMF tiek izmantots, lai ar telefona palīdzību distancēti kontrolētu automatizētas iekārtas. Katram telefona taustiņam ir divi toņi noteiktās frekvencēs. Kad tiek nospiesta poga uz telefona tastatūras, klausule ģenerē signālus noteiktās frekvencēs un atskaņo tos tālruņa līnijas savienojuma laikā. Iekārta tālruņa līnijas otrā galā klausās konkrētās skaņas un dekodē tās atbilstošās taustiņu komandās. Šīs komandas parasti tiek izmantotas, lai izsauktu tālruņa numuru zvana veikšanai, taču tās var izmantot paralēli savienojuma laikā, lai signalizētu par tālruņa vadības komandām vai vadītu tālvadības aprīkojumu otrā galā. Īsumā - komunikācija, izmantojot telefona taustiņus.
Tiks radīts darbs, ar kuru apmeklētājam būs iespējams komunicēt, izveidojot telefona zvana savienojumu un izmantojot DTMF funkcijas. Līdzīgi kā zvanot pakalpojumu sniedzēju automātiskajiem atbildētājiem. Skatītājs izveido savienojumu ar darbu un iegūst kontroli pār to.