Telpu noma

Lielā zāle var lepoties ar unikālu, tikai šai koncertzālei raksturīgu balkonu, kas ieskauj visu zāli un skatuvi, veidojot noslēgtu ovālu. Tā dekoratīvie gaišā koka vairogi piešķir zālei īpašu raksturu un noskaņu. Zālē var notikt koncerti, teātra izrādes, deju uzvedumi, kā arī konferences un saviesīgi pasākumi. Tajā ērti jutīsies 805 skatītāji: 504 parterā un 301 balkonā, bet krēslu rindu skaits ir maināms un pielāgojums atbilstoši pasākuma specifikai.

Parterā ir ērti un ātri konfigurējama grīda – pārveide no pakāpj veida krēslu rindām līdz pilnīgi līdzenai grīdai prasīs vien 30 minūtes.  Šāds zāles iekārtojams būs lieliski piemērots banketiem un ballēm. Ir iespēja izmantot orķestra bedri.

Lielajā zālē ir dabīgā akustika un skaņas revibrācija tajā ir aptuveni 2 sekundes, bet pasākumiem, kuros tiek izmantotas skaņu pastiprinošas iekārtas, revibrācija var tikt samazināta līdz 1,5 sekundēm. Revibrācijas laiku maina ar akustiskajiem aizkariem un papildus uzstādot pārvietojamos akustiskos paneļus, kas izmantojami skaņas kvalitātes uzlabošanai.

Iznomājot Lielo zāli, jūsu rīcībā nonāk arī koncertzāles pirmā stāva vestibils un otrā stāva halle ar izeju uz balkonu.

Lielās zāles platība, ieskaitot skatuvi: 500 m2

Skatuve: 120 – 180 m2


Zāle ar iebūvētu ekrānu, kino projektoru. Tajā ir 59 iebūvētie kino krēsli, bet sēdvietu skaitu iespējams palielināt līdz 100, pievienojot papildkrēslus.

Lai arī ikdienā zāle darbojas kā kinoteātris, tā ir lieliski piemērota arī mazas formas koncertiem, teātra un dejas izrādēm. Šeit būs lieliska vieta radošām prezentācijām, darba grupām, semināriem.

Zāli iespējams noīrēt arī privātam kino seansam, izvēloties kādu filmu no mūsu repertuāra vai nākot ar savu. Šāda seansa laikā zāles malā iespējams izvietot banketa galdu. Šī iespēja padarīs dzimšanas dienas ballīti, pasākumu ar darba kolēģiem vai uzņēmuma prezentāciju par neaizmirstamu pasākumu!

Platība:192,3 m2

Sēdvietu skaits: 59 – 100


Zāles iekārtojums un apgaismojums veidots ar mērķi veidot profesionālas mākslas ekspozīcijas, bet telpa būs lieliski piemērota arī semināriem, darba grupām, neformālām tikšanās reizēm vai cita veida saviesīgiem pasākumiem.

Zālē ir lieli logi, kas nodrošina dienasgaismu. Nepieciešamības gadījumā telpu var aptumšot, izmantojot žalūzijas.

Platība: 103,1 m2

Sēdvietu skaits teātra izkārtojumā: 120 


Zāle, kurai īpašu noskaņu piešķir atsegto ķieģeļu siena, kas saglabājusies no simtgadīgā Cēsu Viesīgās biedrības nama. Tajā atrodas skaists flīģelis.

Zāle atrodas otrajā stāvā un tajā ir logi, kas nodrošina dienasgaismu. Nepieciešamības gadījumā telpu var aptumšot, izmantojot žalūzijas.

Kamerzāle ir piemērota kamerkoncertiem, semināriem un saviesīgiem pasākumiem.

Platība: 107,8 m2

Sēdvietu skaits teātra izkārtojumā: 120


Zāles neparasto atmosfēru veido tajā iebūvētās simtgadīgās, Vācijā restaurētās ērģeles. Telpa ir piemērota kamerkoncertiem, kā arī semināriem, darba grupām un saviesīgiem pasākumiem.

Zālē ir lieli logi, kas nodrošina dienasgaismu. Nepieciešamības gadījumā telpu var aptumšot, izmantojot žalūzijas.

Platība: 105,2 m2

Sēdvietu skaits teātra izkārtojumā: 100