Pasākumi
VECGADA BALLE CĒSU KONCERTZĀLĒ
Sestdien, 30. Decembrī, plkst. 21:00
Organizators: Vidzemes koncertzāle

Koncertzāles “Cēsis” krāšņā Vecgada balle jau kļuvusi par neatņemamu pilsētas tradīciju! Tā ir iespēja kopā ar draugiem pavadīt gadu mijas vakaru lieliskas balles deju mūzikas pavadībā un Jaunā gada svētku noskaņās! Koncertzāles visā pasaulē aizejošo gadu pavada ar krāšņiem koncertiem un svētku ballēm.  Cēsu koncertzāles elegantais, vienlaicīgi vēsturiskais un mūsdienīgais nams un skaistā Lielā zāle ir lieliski piemērota, lai gadumiju varētu pavadīt tikpat koši kā citviet Eiropā.

Šogad balles dejas izdejosim kopā ar Jelgavas bigbendu Raita Ašmaņa vadībā un lieliskiem ārzemju solistiem - Londonas mūziklu zvaigzni Naidželu RIčardsu (Nigel Richards) un Kotdivuārā dzimušo melno pērli Sesilu Verniju (Cecile Verny). 


Visi balles viesi piedalās Lielajā pusnakts loterijā, kurai balvas sarūpējuši mūsu draugi: autoražotājs OPEL, saldumu ražotājs LAIMA, alkoholisko dzērienu izplatītājs VĪNOGA, Hotel Cēsis restorāns.

Vakara gaitā darbosies vairāki bāri un restorāns. Uzkodas un dzērienus būs iespējams pasūtīt arī pie viesmīļiem, kas apkalpos viesus deju zālē. Koncertzālē būs iekārtotas atpūtas zonas ar dzīvo mūziku un izklaidējošām aktivitātēm.

Apģērbs: tumšs uzvalks un garā vakarkleita

*Pasākumā nav atļauts ienest dzērienus un ēdienus. 

Galerija