Pasākumi
Tautas deju koncerts DEJU PINU VAINAGĀ
Sestdien, 22. Februārī, plkst. 17:00
Organizators: Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs

Deju koncerts ar nosaukumu "Deju pinu vainagā" ir kļuvis par tradīciju un šogad notiks jau piekto reizi. Koncerta mākslinieciskais vadītājs Andis Kozaks ar savu deju kolektīvu “Raitais solis” ir kopā pulcinājuši brīnišķīgus Vidzemes dejotājus, kas izpildīs gan dejas, kas raksturīgas katram novadam, gan jaunākās mūsdienu tautas deju horeogrāfijas. Koncerta režisore ir Gunita Bārda. Katru gadu “Deju pinu vainagā” ir savs motīvs, šogad tas skan:  

Soli pa solim šķetinām deju,

Deja pie dejas vainagā vijas!

Koncertā piedalīsies tautas deju ansamblis “Raitais solis” no Cēsīm, jauniešu deju kolektīvi “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, “Pūpolītis” no Lielvārdes, “Randiņš studija” un “Kande” no Cēsīm. Vidējās paaudzes deju kolektīvi “Gauja” no Valmieras, “Miķelis” no Priekuļiem, “Piebaldzēni” no Jaunpiebalgas, “Vēji” no Lielvārdes, “Vidzeme” no Madonas, “Straupe”, kā arī mājinieki “Raitais solis” un “Saulgrieži” no Cēsīm.

Ieejas maksa: 3,00 EUR; skolēniem, studentiem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem – 2,00 EUR. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.