Pasākumi
Nedēļas nogale ar Kremerata Baltica. DZĪVNIEKU HARMONIJA / Koncerts ģimenēm ar bērniem (pārcelts no 14. jūnija)
Svētdien, 4. Oktobrī, plkst. 13:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Orķestris Kremerata Baltica un aktieris Gundars Āboliņš aicina uz koncertu ģimenēm un bērniem no 5 līdz 95 gadu vecumam - visiem, kam tuva pasaku un dzīvnieku pasaule.

Kremerata Baltica dibinātājs, vijolnieks Gidons Krēmers radījis programmu "Dzīvnieku harmonija", vēloties mūziku tuvināt bērniem, viņus ieinteresēt un atklāt brīnišķo skaņu pasauli. Koncertā klasiskās mūzikas skaņdarbi mijas ar Gundara Āboliņa lasītajām pasakām par dzīvniekiem un tos raksturojošām skaņām, ko atveido dažādi orķestra instrumenti. Dzirdēsim Paula Hindemita, Kamilla Sen-Sānsa, Johana Sebastjans Baha un Nikolaja Rimska-Korsakova skaņdarbus.


Piedalās 

Gundars Āboliņš, stāstnieks

Kristīne Balanas, vijole

Marija Fedotova, flauta

KREMERATA BALTICA septets: Zane Kalniņa, vijole; Daiņus Peseckas vijole; Jevgēņija Frolova, alts; Giedre Dirvanauskaite, čells; Jurijs Gavriļuks, kontrabass; Andrejs Puškarevs, vibrafons

Uz 14. jūnija koncertu iegādātās biļetes ir derīgas!

*Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.