Pasākumi
NAKSTS VERSAĻĀ I Franču baroka ansamblis Les Ombres
Sestdien, 7. Decembrī, plkst. 19:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Aicinām ceļot laikā kopā ar ansambli Les Ombres! Burvīga Versaļas pils noskaņa, baudot mūziku, ko savulaik klausījies karalis Luijs XIV un viņa galms. Ansambļa mūziķi specializējušies baroka mūzikas repertuārā un Marēna Marē, Fransuā Kuperēna un Žana Batista Lullī skaņdarbus atskaņos uz vēsturisko instrumentu kopijām.

Koncerts būs veidots ļoti īpašā noskaņā - gan mūziķi, gan skatītāju sēdvietas atradīsies uz skatuves. Lieliska un reta iespēja baudīt klusinātus un romantiskus baroka laika skaņdarbus ar skatu uz zāli!

Koncerta norisi atbalsta Francijas institūts Latvijā.

Mailisa Devilutrē (Maïlys de Villoutrey), soprāns

Silvēns Sartrs (Sylvain Sartre), traversa flauta

Andreass Linoss (Andreas Linos), viola da gamba

Etjēns Galetjē (Etienne Galletier), teorba

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.