Pasākumi
MŪSĒJĀS. Dailes teātra izrāde
Ceturtdien, 29. Oktobrī, plkst. 19:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Nopietna komēdija 2 daļās.

Draugs taču ir tas, kuram var piezvanīt nakts vidū, pateikt: „Es izdarīju noziegumu!", un viņš piedāvāsies palīdzēt aprakt līķi. Makss, Pols un Simons ir draugi jau daudzus gadus. Šis ir parasts vakars, viņi ir nodomājuši iedzert un uzspēlēt kārtis. Katram no viņiem attiecībās ar sievietēm ir kādas problēmas, bet nekas īpašs. Taču, kad ierodas Simons, kļūst skaidrs, ka šoreiz tiešām kaut kas ir noticis. Bet viņi ir draugi. Ir jāatrod kāda izeja.

LOMĀS: Lauris Subatnieks(Makss), Aldis Siliņš(Simons), Gints Grāvelis(Pols), Inita Sondore (Estella), Ērika Eglija (Katrīna), Kristīne Nevarauska (Magalī)

Režisors: Intars Rešetins

Izrādes ilgums - 2h 15min

Aicinām izrādes apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un to neapmeklēt gadījumā, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Koncertzāle apmeklētājiem būs atvērta 15 minūtes pirms pasākuma sākuma.

Apmeklējot izrādi, Jūs apliecināt, ka:

- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, par kuriem informācija būs pieejama pasākuma norises vietā;

- respektēsiet koncertzāles personāla norādījumus par apmeklētāju plūsmas organizāciju, higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!