Pasākumi
LNSO un Inga Kalna. MĀLERA CETURTĀ
Sestdien, 5. Decembrī, plkst. 18:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Lai arī šķietami vienkārša un tradicionāla, salīdzinot ar vēlākiem opusiem, Mālera Ceturtā ir jaunu atklājumu un muzikālu ideju pilna, un neizbēgama ir īpašā estētika, skaistums un smalkums, kas piemīt visiem Mālera darbiem. Šoreiz centrā ir jau iepriekš radīta dziesma, kas skan cauri simfonijas pirmajām trim daļām, līdz finālā pilnasinīgi iemirdzas eņģeliskā soprāna, šoreiz – Ingas Kalnas balsī. Bet daudziem nezināmā Teofanida mūziku iepazīsim ar Koncertu fagotam, kurā dzirdamas gan grieķu baznīcas melodijas, gan bulgāru un citu Balkānu zemju noskaņas. Solists būs Latvijā atzītākais šī instrumenta lietpratējs Jānis Semjonovs.

Inga KALNA, soprāns

Jānis SEMJONOVS, fagots

Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris

Diriģents Andris POGA

Programmā: 

Kristofers TEOFANIDIS Koncerts fagotam un kamerorķestrim

Gustavs MĀLERS Ceturtā simfonija

*Pasākums nav paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem.

**Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un to neapmeklēt gadījumā, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Koncertzāle apmeklētājiem būs atvērta 15 minūtes pirms pasākuma sākuma.

Apmeklējot koncertu, Jūs apliecināt, ka:

- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, par kuriem informācija būs pieejama pasākuma norises vietā;

- respektēsiet koncertzāles personāla norādījumus par apmeklētāju plūsmas organizāciju, higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!