Pasākumi
Kino "Cēsis" piedāvā ekskluzīvus kino seansus
Ceturtdien, 28. Maijā, plkst. 15:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

No ceturtdienas, 28. maija, pēc divu mēnešu pārtraukuma Koncertzālē “Cēsis” darbu atsāks Kino “Cēsis”. Ievērojot noteiktos drošības pasākumus, cēsniekiem un pilsētas viesiem ekskluzīvos seansos atkal būs iespēja vērot filmas uz lielā ekrāna. Repertuārā gan multfilmas pašiem mazākajiem skatītājiem, gan filmas labas izklaides cienītājiem, gan kas īpašs kino gardēžiem. Apmeklētāju skaits seansos ierobežots – līdz 25 cilvēkiem.

Reaģējot uz valdības noteiktajiem atvieglojumiem noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ, un rūpējoties par saviem uzticamajiem apmeklētājiem, Kino “Cēsis” gatavs ekskluzīvos seansos atsākt demonstrēt kino. Noteikto distancēšanās ierobežojumu dēļ seansi notiks nevis kā ierasts - mazajā kino zālē, bet gan Koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē. Katru seansu varēs apmeklēt līdz 25 cilvēkiem, un vietas zālē būs īpaši marķētas, ievērojot distancēšanās noteikums. Skatītājiem no vienas mājsaimniecības būs iespēja sēdēt blakus.

Diemžēl Covid-19 krīze skārusi arī kino nozari, un jaunāko filmu parādīšanās uz lielajiem ekrāniem vēl tikai gaidāma. Tādēļ šobrīd piedāvājam noskatīties filmas, kas guvušas skatītāju atsaucību iepriekš, kā arī tās, kuras nepaguvām izrādīt ieviestā ārkārtējā stāvokļa dēļ.

“Spārnotā sardze” – animācijas filma visai ģimenēm par svīru jaunuli Manū, kas agrā bērnībā nonāk starp kaijām, kas viņu audzina tā, it kā tas būtu viņu putnēns. Par grūtībām ar kurām Manū jāsaskaras, kad putnu bars sāk gatavot jaunos putnus garajam ceļam uz dienvidiem. Tajā brīdī Manū saprot, ka ne viss dzīvē notiek tā, kā viņš bija iecerējis...

“Los Bando” – filma visai ģimenei par rokgrupas "Los Bando Immortale" dalībniekiem Akselu un Grimu, kas sapņo nokļūt Norvēģijas roka čempionātā, kas notiek valsts ziemeļos, Trumsē. Puišiem gan trūkst basģitārista un… Aksels īsti neprot dziedāt. Taču pēkšņi grupai vēlas pievienoties deviņgadīgā čelliste Tilda, savukārt vietējais sacīkšu braucējs Martins Negaidīti piesakās aizvest viņus līdz Trumsei. Tā sākas neprātīgs un aizraujošs ceļojums.

“Mis Dumpinece” - uz patiesiem notikumiem balstīts sensacionāls stāsts par drosmīgām sievietēm, kas stājas pretī Rietumu pasaules skaistuma ideāliem 1970. gada skaistumkonkursā “Mis Pasaule”. Galvenās lomas atveido lieliskā Keira Naitlija („Lepnums un aizspriedumi”, „Bīstamā metode”, „Imitācijas spēle”), Gugu Mbata-Ro („Skaistule un briesmonis”, seriāls „Melnais spogulis”, un Džesija Baklija (seriāli „Černobiļa”, „Tabu”).

“Dzīves labākie gadi” - franču kinorežisora Kloda Leluša 2019. gadā uzņemtā drāma, kas ir kulta filmas “Vīrietis un sieviete” turpinājums. Filmā redzamas ainas no 1966. gada filmas, kurā kopā spēlēja tie paši aktieri. Ir pagājuši 50 gadi, bet viņu siltie smaidi ir tie paši. Galvenajās lomās - Žans Luijs Trentiņjans un Anuka Emē. Filma bija iekļauta Kino “Cēsis” kino gardēžu filmu programmā ciklā “Ditas Rietumas Eiropas kino festivālu izlase”.

“Patiesība” – izsmalcināta komēdijdrāma par ģimenes attiecībām ar divām diženām franču kinoaktrisēm – Katrīnu Denēvu un Žiljetu Binošu galvenajās lomās.  Ģimenes atkalapvienošanās, kurai fonā ir publicētie memuāri, pārvēršas par attiecību skaidrošanu, pārmetumiem, skandāliem un patiesības meklējumiem. Un patiesībai, izrādās, ir divas puses.

“Spiegu tīkls” - stāsts par pieciem kubiešu politiskajiem ieslodzītajiem, kurus kopš 20. gadsimta 90. gadu beigām apcietinājumā tur ASV, apsūdzot spiegošanā un slepkavībā. Trillera režisors ir Olivjē Asajass, bet galvenajās lomās: Penelope Krusa, Edgars Ramiress, Gaels Garsija Bernāls, Ana de Armasa, Leonardo Sbaraglija un Vāgners Moura.

Par seansu laikiem iespējams uzzināt www.cesukoncertzale.lv sadaļā KINO vai PASĀKUMI, kā arī “Kino “Cēsis” Facebook lapā.

Apmeklētāju ievērībai!

Biļetes uz seansiem iespējams iegādāties TIKAI internetā www.bilesuparadize.lv, un pie ieejas zālē tās būs iespējams uzrādīt telefonā, nedrukājot papīra biļeti. Koncertzāles “Cēsis” kase ir slēgta.

Koncertzāles "Cēsis" durvis kino apmeklētājiem tiks atvērtas 20 minūtes pirms konkrētā seansa.

Aicinām  apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt pasākumu, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Gan koncertzāles telpās, gan ārpus tām apmeklētājiem jāizvairās no drūzmēšanās un obligāti jāievēro savstarpēja divu metru distance. Izņēmums ir vienas mājsaimniecības iemītnieki.

Koncertzāles "Cēsis" telpās tiks nodrošināta divu metru distances ievērošana starp apmeklētājiem,  norises vietas darbiniekiem un pasākuma apkalpojošo personālu.

Kino norises vietā tiks nodrošināta brīva pieeja roku dezinfekcijas līdzekļiem.

Koncertzāles “Cēsis” kafejnīca šobrīd ir slēgta.