Pasākumi
JAZZ LOUNGE | Ģitārdžezs ar Matīsu Čudaru
Piektdien, 26. Oktobrī, plkst. 19:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Matīss Čudars ir viens no talantīgākajiem un koncertdzīvē aktīvākajiem jaunās paaudzes Latvijas džeza ģitāristiem. Viņa  trio spēlē instrumentālu ģitārbungbasģitārmūziku: Matīss Čudars - ģitāra, Reinis Ozoliņš - bass un Kaspars Kurdeko - bungas. Apvienību raksturo mūzika starp žanriem, viņu muzikālajā krāsu paletē ir džeza un brīvās avangarda improvizācijas, roka un bluegrass, kā arī tautiskās un klasiskās mūzikas izteiksmes līdzekļi. Trio mūzikā lielu lomu spēlē kolektīva improvizācija un katra mūziķa personīgā skaņdarbu interpretācija.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Pasākuma laikā darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos.

Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.