Pasākumi
JAZZ LOUNGE AR SYLVAIN RIFFLET /saksofons, Francija/
Piektdien, 23. Oktobrī, plkst. 19:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Saksofonists Silvēns Riflē (Sylvain Rifflet) ir viens no franču džeza jaunās paaudzes aktīvākajiem mūziķiem. Vairāk nekā desmit savas muzikālās karjeras laikā viņš radījis īpašu un jaunu saksofona skanējumu. Cēsīs dzirdēsim Riflē kvartetu, kurā viņš uzaicinājis izcilus mūziķus, tostarp starptautiski atzīto somu trompetistu Veneri Pohjola ar kuru kopā muzicē arī latviešu ģitārists Matīss Čudars.

Jauno Silvēna kvarteta programmu "Trubadūri" raksturo muzikāli meklējumi viduslaiku skaņu ainavā, pazīstamas melodijas un džeza "citāti". To papildina paša Riflē vizionārie skaņdarbi un četru galveno dalībnieku - izcilo improvizatoru - instrumentālā meistarība.

Silvēns Riflē (saksofons, klarnete, Shruti-Box)
Verners Pohjola (trompete)
Sandrīne Maršeti 
(harmonijs)
Benžamēns Flamāns (perkusijas)

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Francijas institūts Latvijā.

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. 

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un to neapmeklēt gadījumā, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.

Koncertzāle apmeklētājiem būs atvērta 15 minūtes pirms pasākuma sākuma.

Apmeklējot koncertu, Jūs apliecināt, ka:

- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, par kuriem informācija būs pieejama pasākuma norises vietā;

- respektēsiet koncertzāles personāla norādījumus par apmeklētāju plūsmas organizāciju, higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u.c.

Rūpēsimies par savu un apkārtējo drošību!