Pasākumi
ČELLO CĒSIS MODERN I Ayanna Witter-Johnson
Sestdien, 1. Februārī, plkst. 19:00
Organizators: Koncertzāle Cēsis

Izziņojot septembrī gaidāmo sesto starptautisko festivālu Čello Cēsis Koncertzāles “Cēsis”, Latvijā pirmo reizi viesosies britu dziedātāja, dziesmu autore un čelliste Ajanna Vitera-Džonsone (Ayanna Witter-Johnson) ar grupu. Viņa ir rets, bet izcils piemērs tam, kā harmoniski līdzās pastāv klasiskā un alternatīvā r&b mūzika. Pateicoties savam talantam, unikālajam vokālam, bezkompromisa dziesmu tekstiem un spējai prasmīgi interpretēt skaņdarbus čellam, Aijana spēj uzrunāt gan klasiskās mūzikas, gan urbānās kultūras cienītājus. Viņa ir eklektiskas dvēseles simbols.

Ajanna komponējusi orģinālmūziku dažādiem iestudējumiem, un kā aranžētāja ir strādājusi ar Londonas simfonisko orķestri un BBC simfonisko orķestri. Kopš sava EP Truthfully and Black Panther iznākšanas, Ajanna ar koncertiem ir apceļojusi Lielbritāniju un vairākas Eiropas valstis. Pārsteidzot ar neparastu daudzpusību, mūziķes uzstāšanās ir kā personiski ceļojumi, kas atklāj viņas kā sievietes-mākslinieces pieredzi 21. gadsimtā.

Koncertā Cēsīs dzirdēsim Ajannas Viteres-Džonsones skaņdarbus no viņas jaunākā albuma Road Runner

Piedalās: 

Ayanna Witter-Johnson, vokāls/čells/klavieres

Tania Ilyashova, klavieres/ taustiņi 

Basile Petite, bass 

Tim Campanella, bungas 

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.