Ziņas
Vecgada balle koncertzālē un deju apmācība
Ievietots: 16.10.2018

Koncertzāles “Cēsis” krāšņā Vecgada balle jau kļuvusi par neatņemamu pilsētas tradīciju! Šogad gaidām viesus 29. decembrī, lai kopā ar draugiem pavadītu lielisku gada izskaņas vakaru balles deju mūzikas pavadībā un Jaunā gada gaidīšanas noskaņās. 

Vakara solisti būs viesi no Lielbritānijas – Londonas mūziklu zvaigzne Naidžels Ričards, kura samtaino balss tembru, harizmu un atraktivitāti esam baudījuši arī iepriekšējos, gados, un viņa skatuves partnere - šarmantā dziedātāja un mūziklu aktrise Keitija Birtila. Balles deju mūzika skanēs Jelgavas bigbenda izpildījumā, diriģents Raitis Ašmanis.

Ir iespēja iegādāties gan ieejas biļetes, gan vietas pie galdiņiem (12 personas). *Dāmām un kungiem, kuri mīl dejot, bet vakaram nav pāra, piedāvājam pa vienai rezervēt vietas pie galdiņa Nr. 3, zvanot uz koncertzāles kasi pa tālruni 64119922. Cenā pie galdiņa ietilpst uzkodas un glāze dzirkstošā vīna. Balles vakara gaitā darbosies vairāki bāri, pie viesmīļiem būs iespēja pasūtīt uzkodas un dzērienus.

Vecgada balle Cēsu koncertzālē ir izsmalcināts pasākums. Tā ir iespēja saposties un izbaudīt burvīgu atmosfēru. Lai saglabātu balles īpašo noskaņu, pasākuma dress code kungiem - uzvalks, dāmām – garais vakartērps.

DEJU NODARBĪBAS

Pirmo reizi interesentiem, kas vēlas iemācīties vai atsvaidzināt balles deju pamatus, piedāvājam nodarbības pie vienas no titulētākajām Latvijas dejotājām Jeļenas Samuilovas. Nodarbības notiks sākot ar 7. novembri līdz pat Vecgada balles priekšvakaram, reizi nedēļā, trešdienās, plkst. 20.00 koncertzāles “Cēsis” deju zālē. Nodarbības piemērotas gan iesācējiem, gan dejotājiem ar priekšzināšanām, aicināti gan pāri, gan dejotgribētāji bez partnera. Grupā nepieciešami vismaz 10 dalībnieki un iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Maksa mēnesī 28 EUR (4 nodarbības, vienas nodarbības ilgums 1h), pārim 50 EUR.

Jeļena Samuilova ir daudzkārtēja Latvijas, Eiropas un Austrālijas čempione standarta dejās, vairāku balles un sporta deju konkursu organizatore un tiesnese. Kopš 2007. gada Jeļena ir sertificēta sporta deju trenere ar lielu darba pieredzi ASV, Austrālijas, Singapūras, Itālijas un Krievijas deju studijās.

Pieteikšanās nodarbībām līdz 1. novembrim pa tālruni 26171151 vai rakstot uz e-pastu egija.salnikova@cesukoncertzale.lv.

*Galdiņš Nr.3 pārdošanas sistēmā parādās kā aizņemts, jo rezervācijas šim galdiņam iespējams veikt zvanot uz koncertzāles kasi.