Mākslas galerija
Kopš koncertzāles atklāšanas 2014. gadā, tajā veiksmīgi darbojās izstāžu zāle, kurā pastāvīgi ir apskatāmas profesionālās mākslas ekspozīcijas. Tā ir iespēja reģiona iedzīvotājiem un koncertzāles apmeklētājiem ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties izcilu mākslinieku darbus. Mākslas galerija ir atvērta katru dienu no plkst. 12.00 – 18.00. Pasākumu norises dienās līdz pasākuma beigām. Par galerijā izstādīto mākslas darbu iegādi interesēties koncertzāles administrācijā, zvanot pa tālruni 64119921 vai rakstot uz info@cesukoncertzale.lv.

VĒLMJU LAUKS.Ieva Krūmiņa un Diāna Dimza-Dimme 19/11/2017 - 13/01/2018

Ieva Krūmiņa "Vēlmju lauks. 2016". Autortehnika, polietilēna atkritumi, akrils, 170x100 cm
INSIGNIA mākslas galerija koncertzālē “Cēsis” 2017. gada izstāžu ciklu noslēdz ar ziemas saulgriežu noskaņai atbilstošu izstādi: divas brīnišķīgas mākslinieces - Ieva Krūmiņa un Diāna Dimza-Dimme - vij savu personisko stāstu par sapņiem, prieku un mīlestību, par zaudējuma sāpēm un atmiņām, kas mūs vieno un šķir, par spēju novērtēt pasaules neizdibināmo skaistumu un harmoniju. 
Abas mākslinieces ir vienaudze un pazīstamas jau no agras bērnības. Arī mācības Latvijas Mākslas akadēmijas tekstilmākslas nodaļā noritēja vienlaicīgi - aizsākās pēdējos “padomijas” gados, bet noslēdzās jau neatkarību atguvušajā Latvijā. Dzīve ceļi un radošie meklējumi katrai ir ritējuši dažādi, bet viņu māksla vienmēr ir attīstījusies uz “viena viļņa”. Tas ir jūtīgi trausls pasaules vērojums, kur personiskie pārdzīvojumi pārkāpj subjektīvo slieksni un spēj uzrunāt arī citus. Viņu māksla ir absolūti godīga, tas ir pašaizliedzīgs darbs un nesavtīga iegremdēšanās cilvēciskās esības dzīlēs. 
Ieva Krūmiņa apzināti turpina strādāt tekstilmākslas tehnikās, kā klasiskajā gobelēna tehnikā, tā arī eksperimentējot ar dažādiem materiāliem un tehnikām: zīdu, filcu, sintētiku, digitālo druku, sietspiedi, izšuvumu, kolāžu un pēdējā laikā pat veidojot neparastas kompozīcijas no PET atkritumiem vai polietilēna maisiņiem. Viņas darbiem piemīt īpašs blīvums kā saturiskā vēstījumā, tā vizuālajos kodos, kur nebeidz pārsteigt forma, kompozīcija un izsmalcināts kolorīts.  
Diānas Dimzas-Dimmes kompozīcijām savukārt piemīt atbrīvojošs emocionāli atkailināts tiešums. Viņa jau sen pārkāpusi tekstilmākslas iespēju robežas, vienmēr ir jaunu izteiksmes līdzekļu un materiālu meklējumos. Viņas acīm nevar palikt nepamanīts nekas: no šķietami bezvērtīgām atmiņu lauskām viņa spēj uzburt stāstu par savas dzimtas vēsturi, personisko pieredzi, laimes un sāpju brīžus daiļrunīgi pārnesot ietilpīgos un eksistenciāli pārliecinošos artefaktos. Izstādei dots nosaukums “Vēlmju lauks”, kas ir atvasināt no vienas Ievas Krūmiņas kompozīcijas nosaukuma: simboliski koncentrētā vēlmju laukā, sablīvējas un pārklājas mūsu iztēles projekcijas, mūsu domas, sapņi, fantāzijas un kaislības, slāņu-slāņi, kas aptver gan atsevišķu indivīdu, gan sabiedrību un pasauli kopumā.
Izstādes kuratore, Inese Baranovska