Mākslas galerija
Kopš koncertzāles atklāšanas 2014. gadā, tajā veiksmīgi darbojās izstāžu zāle, kurā pastāvīgi ir apskatāmas profesionālās mākslas ekspozīcijas. Tā ir iespēja reģiona iedzīvotājiem un koncertzāles apmeklētājiem ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties izcilu mākslinieku darbus. Mākslas galerija ir atvērta katru dienu no plkst. 12.00 – 18.00. Pasākumu norises dienās līdz pasākuma beigām. Par galerijā izstādīto mākslas darbu iegādi interesēties koncertzāles administrācijā, zvanot pa tālruni 64119921 vai rakstot uz info@cesukoncertzale.lv.

VIRSMAS ATMIŅA. Vineta Kaulača 16/09-04/11/2018

Vinetas Kaulačas (1971) darbi latviešu mūsdienu mākslā var kalpot, kā ekvivalents pārdomātai glezniecībai, kur roku rokā iet prāts un jūtīgums, augsta profesionāla meistarība un iedziļināšanās mākslas procesos. 
Mākslinieces paustā atziņa: Nepieciešamība redzēt un ieraudzīt ir saistīta ar sajūtu pieredzēšanu un pieredzes apzināšanu. Tā veido attiecības ar laika plūsmu, domas telpu starp topošo un pagājušo un personisko laika izjūtu. Redzamajā notvertais skatiens kļūst par zināmu atskaites punktu tālākam gleznošanas procesam, kas savā laikietilpībā kondensē spriedzi starp ātro un lēno, fiksēto un pārdzīvoto.