Insignia galerija
Kopš koncertzāles atklāšanas 2014. gadā, tajā veiksmīgi darbojās izstāžu zāle, kurā pastāvīgi bija apskatāmas dažādas profesionālās mākslas ekspozīcijas. Pateicoties auto ražotāja OPEL un tā autorizētā dīlercentra Auto Blitz atbalstam, sākot ar 2016. gada septembri, koncertzāles “Cēsis” izstāžu zāle ir pārtapusi par mākslas galeriju un nes INSIGNIA vārdu. Tas darīts ar mērķi dot iespēju reģiona iedzīvotājiem un koncertzāles apmeklētājiem ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties izcilu mākslinieku darbus. Galerija darbību turpina iepriekšējās izstāžu zāles telpās koncertzāles 1. stāvā, Raunas ielā 12. INSIGNIA mākslas galerijas darba laiks: katru dienu no plkst. 12.00 – 18.00. Pasākumu norises dienās līdz pasākuma beigām. Par galerijā izstādīto vai katalogā iekļauto mākslas darbu iegādi interesēties koncertzāles administrācijā, zvanot pa tālruni 64119921 vai rakstot uz info@cesukoncertzale.lv.

VIRSMAS ATMIŅA. Vineta Kaulača 16/09-04/11/2018

Vinetas Kaulačas (1971) darbi latviešu mūsdienu mākslā var kalpot, kā ekvivalents pārdomātai glezniecībai, kur roku rokā iet prāts un jūtīgums, augsta profesionāla meistarība un iedziļināšanās mākslas procesos. 
Mākslinieces paustā atziņa: Nepieciešamība redzēt un ieraudzīt ir saistīta ar sajūtu pieredzēšanu un pieredzes apzināšanu. Tā veido attiecības ar laika plūsmu, domas telpu starp topošo un pagājušo un personisko laika izjūtu. Redzamajā notvertais skatiens kļūst par zināmu atskaites punktu tālākam gleznošanas procesam, kas savā laikietilpībā kondensē spriedzi starp ātro un lēno, fiksēto un pārdzīvoto.