Mākslas galerija
Kopš koncertzāles atklāšanas 2014. gadā, tajā veiksmīgi darbojās izstāžu zāle, kurā pastāvīgi ir apskatāmas profesionālās mākslas ekspozīcijas. Tā ir iespēja reģiona iedzīvotājiem un koncertzāles apmeklētājiem ne tikai aplūkot, bet arī iegādāties izcilu mākslinieku darbus. Mākslas galerija ir atvērta katru dienu no plkst. 12.00 – 18.00. Pasākumu norises dienās līdz pasākuma beigām. Par galerijā izstādīto mākslas darbu iegādi interesēties koncertzāles administrācijā, zvanot pa tālruni 64119921 vai rakstot uz info@cesukoncertzale.lv.

ILGU HRONIKA. Sandra Strēle 14/04 - 26/05/2019

Jaunās gleznotājas darbi no sērijām “Melanholija” un “Nostalģija” pievēršas noslēgtu, atsvešinātu iedomātu vietu  un to dzīves ritma norišu imaginārai vizualizācijai, piedāvājot skatītājam vērotāja lomu. Māksliniece savas izstādes apzināti veido kā vienotas lielformāta instalācijas – tie ir cikliski iedomu stāsti, kas atsauc atmiņā kādreiz  dzirdētu mūziku,  izlasītu grāmatu vai skatītu filmu,  vedina uz poetizētām pārdomām par cilvēku un dabas trauslajām attiecībām: 

VISAPKĀRT BIJA RĀMS. 
VĒJA NEBIJA. 
 ES RAUDZĪJOS UZ BASEINU GAN DZĪVĒ, GAN GLEZNĀ UN MANI PĀRŅĒMA DOMA, KA KĀDS MAN NEDZIRDOT TIKKO IR IEGĀJIS MĀJĀ. 
Sandra Strēle 2016.gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru, vienu semestri pavadot apmaiņas programmā Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā. Saņēmusi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju mākslā 2012.gadā, Brederlo von Sengbusch mākslas prēmiju 2014.gadā un SEB stipendiju glezniecībā 2016.gadā. Sarīkojusi vairākas personālizstādes, piedalījusies grupu izstādēs un rezidencēs Itālijā, Baltkrievijā, Igaunijā, Lietuvā, Norvēģijā, Indijā, Beļģijā, Vācijā, Francijā u.c.