Cēsu Mākslas Festivāls
Cēsu mākslas festivāls divpadmsit gadu laikā ir kļuvis par valstiski nozīmīgu tradīciju un ir viens no ievērojamākajiem ikvasaras kultūras pasākumu kopumiem Cēsīs un Vidzemes reģionā, sniedzot iespēju apmeklēt unikālus un augstvērtīgus notikumus ārpus Rīgas.Festivāla nozīmīgs aspekts vienmēr bijis dažādu kultūras jomu un parādību sintēze – ne tikai kā mākslinieciskās izpausmes formu savstarpēja sinerģija, veidojot unikālus kultūras faktus, bet arī kā mūzikas, mākslas, teātra un kino personību mijiedarbība.
Cēsu Mākslas festivāls | SALUT D’AMOUR. Marina Rebeka un Karels Marks Šišons
Svētdien, 22. Jūlijā, plkst. 19:00

Tradicionālais Cēsu Mākslas festivāla lielkoncerts kā ierasts notiks Cēsu Pils parka estrādē. Galā koncerta Salut d’amour viesi būs viena no spožākajām starptautiskajām latviešu operzvaigznēm Marina Rebeka un izcilais Karels Marks Šišons pie Latvijas Festivāla orķestra diriģenta pults. 

Koncertu muzikāli caurvīs mīlestības tēma – Marinas Rebekas sniegumā skanēs R. Vāgnera, P.

 
 
Teātra izrāžu cikls GRAND PRIX | ART
Sestdien, 4. Augustā, plkst. 20:00

Dailes teātra izrāde.

Marks, Seržs un Ivans ir bijuši draugi ilgu laiku. Bet tagad Seržs ir nopircis dārgu gleznu – audeklu, kas nokrāsots baltā krāsā ar šaurām baltām šķērslīnijām. Kad Marks šo gleznu nosauc par „mēslu”, tā ir īsta katastrofa un smags izaicinājums viņu draudzībai. Ivans, kuram nav sava viedokļa un – pēc draugu domām – par visu nospļauties, cenšas samierināt abus savus draugus.

 
 
Teātra izrāžu cikls GRAND PRIX | PĒDĒJĀ ĻEŅINA EGLĪTE
Sestdien, 11. Augustā, plkst. 20:00

Jaunā Rīgas teātra izrāde.

Iestudējums "Pēdējā Ļeņina eglīte" veidots, balstoties uz vēsturiskiem dokumentiem par Ļeņina slimību un viņa dzīves pēdējiem mirkļiem latviešu strēlnieku apsardzībā. Īsi pirms Ļeņina nāves tika rīkota mītiska eglīte vietējiem bērniem un pieaugušajiem: neviens nezina, kas notika īstenībā, taču izrādē šis saviesīgais pasākums izvēršas revolūcijas vadoņa nāves

 
 
Teātra izrāžu cikls GRAND PRIX | DŪJA
Sestdien, 18. Augustā, plkst. 20:00

Latvijas Nacionālā teātra izrāde.

Komēdija par mūsdienu teātra aizkulišu saspringto un briesmu pilno dzīvi – jauns režisors nāk ar neaprakstāmām ambīcijām, vecais premjers nav ar mieru tām pakļauties, lokālā zvaigzne kārtējo reizi gaida bērnu, skatuves strādnieks labprāt nosvilinātu teātri, Kultūras ministrija negrib dot naudu, direktoram paliek sirmi mati, bet, vienalga, - teātrim ir savi fani, kas