Biļetes

BIĻETES

Biļetes var iegādāties koncertzāle ,,Cēsis” kasē, Raunas ielā 12, Cēsīs, darba dienās no plkst.12.00 līdz 18.00 un brīvdienās no plkst. 12.00 līdz 16.00, pasākumu dienās līdz plkst. 19.00 vai līdz koncerta/izrādes/ pēdējās filmas seansa sākumam. 

Biļetes nopērkamas arī ”Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv.

Iegādājoties biļetes koncertzāle "Cēsis" kasē, pakalpojuma maksa netiek piemērota. Pērkot biļetes internetā un "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, tiek piemērota pakalpojuma maksa 7.37% no pirkuma biļešu summas (t.sk. PVN).

Biļetes uz koncertzāles "Cēsis" organizētajiem pasākumiem grupām var rezervēt, zvanot uz koncertzāles kasi pa tālruni 64119922. Individuālās rezervācijas var veikt koncertzāles kasē. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā divas nedēļas pēc rezervēšanas datuma un ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma.


BIĻETES BĒRNIEM 

Biļetes uz bērnu pasākumiem (koncerti, teātra izrādes, bērnu kino seansi u. c.) jāiegādājas no 2 gadu vecuma. Uz vakara pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, pirmsskolas vecuma bērni netiek ielaisti. Ir iespēja izmantot Bērnu istabas pakalpojumu. 

ATLAIDES*

50% atlaide - apmeklētājiem ratiņkrēslos ar pavadoni, iepriekš piesakoties pa tālr. 64119922.

50% atlaide - bērniem ar īpašām vajadzībām (atlaide spēkā iegādājoties biļetes uz bērnu pasākumiem).

15% atlaide - skolēniem, pilna laika studentiem, ISIC karšu īpašniekiem, invalīdiem, kā arī pensionāriem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

15% atlaide - Vidzemes augstskolas studentiem un pasniedzējiem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

15% atlaide - ITIC karšu īpašniekiem (skolotājiem, pasniedzējiem). Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

30% atlaide - invalīdiem ar asistentu, uzrādot apliecinošus dokumentus par asistenta nepieciešamību. 

15% atlaide - daudzbērnu ģimenēm, uzrādot "3+ Goda ģimene" karti. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem. Pie biļešu kontroles jāuzrāda derīgs atlaidi apliecinošs dokuments.

ATLAIDES KINO BIĻETĒM**

5% atlaide - Cēsu drauga kartes īpašniekiem.

5% atlaide – skolēniem, studentiem, pensionāriem, ģimenēm ar 3 un vairāk ģimenes locekļiem, kas apmeklē vienu seansu, un daudzbērnu ģimenes kartes "3+ Goda ģimene" īpašniekiem.

5% atlaide - grupām no 10 cilvēkiem.

KOLEKTĪVU / GRUPU ATLAIDES***

Iegādājoties biļetes uz pasākumiem lielākam apmeklētāju skaitam, tiek piemērotas grupu atlaides, nosakot minimālo personu skaitu grupā - 10 cilvēki. Grupu atlaides netiek piemērotas kino biļetēm.

10% atlaide - 10 līdz 19 cilvēku grupa;

15% atlaide - 20 (un vairāk) cilvēku grupa.

DĀVANU KARTES

Koncertzāles “Cēsis” kasē iespējams iegādāties Dāvanu kartes EUR 5, 20, 30 un 50 vērtībā un elektroniskās Dāvanu kartes par Jūsu izvēlēto summu. 

Ar dāvanu karti iespējams iegādāties biļetes uz Koncertzālē "Cēsis" organizētajiem pasākumiem 

Nopirktās dāvanu kartes atpakaļ nepieņem un pret naudu nemaina.

Pēc Dāvanu kartes atlikuma iztērēšanas un/vai derīguma termiņa beigām Dāvanu karte kļūst lietošanai nederīga.

*Atlaides spēkā tikai uz koncertzāles “Cēsis” rīkotajiem pasākumiem - koncertiem, dejas un teātra izrādēm. Uz atsevišķiem pasākumiem atlaides netiek piemērotas. 

**Atlaide spēkā, iegādājoties biļetes tikai koncertzāles "Cēsis" kasē.

***Atlaides, kas tiek piemērotas sociālajām grupām, un grupu atlaides netiek summētas.